Difference between revisions of "Slicer-IGT/Screenshots"
From NAMIC Wiki
| Line 2: | Line 2: | ||
{| | {| | ||
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Slicer_igt_img1.jpg|thumb]] |
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Slicer_igt_img2.jpg|thumb]] |
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Slicer_igt_img3.jpg|thumb]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Slicer_igt_img4.jpg|thumb]] |
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Slicer_igt_img5.jpg|thumb]] |
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Slicer_igt_img6.jpg|thumb]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||